Sosyal Medya Danışmanlığı Pazar Lideri

Sosyal Medya Uzmanı Ajans En iyi Ajans
Sosyal Medya asistanlığı hizmeti ile mükemmel olarak yönetilen sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla firma topluluğunuz ve potansiyel müşterileriniz ile iletişim kurun!
twitter reklamlarınız ve sürekli hazırlanan muhteşem video ve grafik gönderiler ile profesyonel 618Media dijital pazarlama kadrosu isminizi tüm Filipinler’e ulaştırsın!
Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve hatta Pinterest gibi tüm sosyal medya platformlarında aynı anda olarak ilgilenilen üyelikleriniz ile en yüksek isim bilinirliği elde edin…
Sosyal Medya Asistanlığında Uzmanı ile çalışın, farkı görün.
Sosyal Medya Danışmanlığı ile Adınızı Büyütün!
ÇAĞIMIZIN YÜKSELEN HIZLI TRENDİ SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Sosyal Medya ile Daha Hızlı!
Sosyal Medya hesaplarınızın profesyoneller tarafından yönetilmesi, topluluğunuzun gözündeki içerik kalitenizi ve prestijinizi arttırırken aynı zamanda şirketiniz ve hizmetleriniz doğrultusunda müşterileri iletişim de en güçlü iletişim yolu olur.
Mükemmel hazırlanmış görseller, göz alıcı tanıtım videolarınızı müşterleriniz ile buluşturun!
En seçkin dijital dönüşüm kadrosu ile 618 Media’nın eşsiz partnerleri yanında sizde yerinizi alın ve sosyal medya profesyoneli bir ajans ile en yüksek verimliliği elde edin…
Her şirkete uygun ve her bütçeye hazırladığımız sosyal medya danışmanlık paketlerine göz atıp, çağımızın en dürüst iletişim kanalını 618Media dijital pazarlama kadrosunun ellerine güvenin.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZIN DANIŞMANLIĞI DÜRÜST ELLERDE
Sosyal Medya Yönetimimizin ve Şirketinizin Gücünü Birleştirelim
Sosyal medyadaki güç, kimi zaman firmalar için süper büyük bir satış aracı olabilirken, diğer bir çok firma için ise marka prestiji ve danışman ile iletişimin arttırılması için en güçlü araç olarak kullanılabilir, sizde adınızı sosyal medya yöneticileri ve iyi bir sosyal medya uzmanı ile büyükler arasına katın!
618 Media’nın sosyal medya uzmanlığı hizmeti ile tüm Dünyada görünür olabilirsiniz…
Güzel İçerik Paylaşımı
Her gün Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro gibi yazılımlarla profesyonel olarak hazırlanmış içeriklerinizi halka ulaştırırız, böylelikle fanlarınızın ilgisini çekebilir, sizi takip edenlerin hoşnutluğunu kazanabilirsiniz.
Yarıșma Yönetimi
Sosyal Medya kampanyaları ile çok ucuz maliyetler ile topluluğunuz ilişki kurabilir, firmanızı ve hizmetlerinizin hayranlarınıza sevdirebilirsiniz...
Pinterest Reklamları
Sosyal Medya reklamları ile sınırlarınızın dışına çıkabilir, tanınmadığınız çevrelerde de başarı elde edebilirsiniz, üstelik belirli bir bütçeye kadar ek reklam yönetim ücreti ödemezsiniz...
Instagram Düzenlemesi
Sosyal Medya üyeliklerinizi düzenler, gerekli bağlantı, düzenlemeleri ve hızlandırmayı yapar, özel hazırlanmış içerikler ile profesyonel bir yapı kurarız...
Halkla Doğrudan İletişim
Sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldığınızda topluluğunuz ile doğrudan bağlantı kurabilir, aldığınız geri dönüşler, istek ve şikayetler ile müşteri tatmini ve isim bilinirliğinizde 60' kata kadar artış elde edebilirsiniz...
Detaylı Erişim Raporu
İçeriklerinizin ve reklamlarınızın ulaşımını, aldığınız geri dönüşleri, ücretlerinizi ve şuan ki Sosyal Medya konumunuzu raporlayabiliriz, böylelikle içeriklerinizi sosyal medya ajansı düzenlemeniz oldukça kolay olur.
ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ SOSYAL MEDYA PROĞRAMLARI
Gerçek Sosyal Medya Yönetimi!
Sosyal Medya Üyelikleriniz her ne kadar gerçek insanlar tarafından yönetilse de, 618Medya içinde özel geliştirilmiş programlar ile sosyal medya üyeliklerinizin geliştirilmesi sağlanır.
Firma vizyonumuza göre en önem verdiğimiz şey bir katma değer yaratmak ve sizin yapabileceklerinizden daha profesyonel ve büyük şeyler yaparak aldığımız parayı sonuna kadar hak etmektir.
Özel yazılımlarımız ve 7/24 çalışan sunucularımız ile sosyal medya hesaplarınızı sürekli kontrol eder, kitlenizin büyümesini sağlarız, Machine Learning programlar ve güçlü algoritmalar ile linkedin reklamlarınızı oluştururken çok özel reklam stratejileri ile “tanıtım yap” butonu ile verilen reklamlara göre bir kaç adım önde oluruz.
Gelişmiş web tabanlı uygulamalar ile sosyal medya hesaplarınızı yönetir, eş zamanlı sosyal medya paylaşımları ile saatler sürecek işlerinizi bir kaç dakikada sonuca ulaştırırız.
Dijital pazarlama uzmanları, algoritmik reklam yönetimi ve uzman yazılımcı kadrosu ile 618 Media size hizmet vermeye hazır!
Dünyanın en iyi sosyal medya ajansından
EŞZAMANLI VE ÇOKLU SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Dünyanın En Büyük Sosyal Medya Ağlarındaki Doğru ve Profesyonel Yaklaşımımız İle Hedeflerinize ve İnsanlara Daha Yakın Olun...
Eş zamanlı sosyal medya yönetimi ile potansiyel müşterilerinizi tüm sosyal medya platformlarında yakalayın ve marka bilinirliğinizi en yüksek seviyeye ulaştırın, üstelik sosyal medya danışmanlığı için her platform başına ayrı ayrı ek ücret ödemezsiniz!
Bulunduğunuz sektörde bilinen bir şirket olmanın yolu, profesyonel sosyal medya yönetimi ile mümkün!
Gerçek bir sosyal medya ajansı ile çalışın!
Sektördeki konumunuzu belirleyin
Sektörünüzdeki başarı hedeflerinizi belirleyip rakiplerinizi analiz edin, istediğiniz yere anında ulaşın!
Topluluğunuz ile eş zamanlı iletişim kurun.
Topluluğunuzun istek ve önerilerine anında yanıt verebilir, müşteri tatminini arttırabilirsiniz.
Potansiyel Alıcıları Keşfedin
Pinterest reklamları ile şuan sizi tanımamış potansiyel alıcılarınıza ulaşabilir, bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
Performansınızı Güçlendirin
Aldığınız geri dönüşlerle yaptığınız artı ve eksileri tespit edebilir, performansınızı iyileştirebilirsiniz.
Sosyal Medya üyeliklerinizi uzmanlarına emanet edin!
Sosyal Medya Danışmanlığı hakkında bilgi almak ve sosyal medya uzmanlarının yeteneklerini görmek için websitemizdeki dosyayı doldurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *